פייסבוק    צור קשר      03-6295123

 

אדריכלים

ביטוח אחריות מקצועית לאדריכלים

האדריכל הוא אמן העוסק באסתטיקה של הבנייה. יחד עם זאת, תפקיד האדריכל הוא להכין תכנון אשר מקשר בין דרישותיהם וצרכיהם של הלקוח ומגבלת המציאות, תוך הענקת תשומת לב להיבטים של הנדסה, חוק, בטיחות ותקינה.
במהלך עבודת האדריכל הוא חשוף לנזקים רבים אותם יכול הוא לגרום בתום לב או בטעות ללקוחותיו כגון ליקויי בנייה, תכנון לא נכון של המבנה ועוד. האדריכל מודע לכך שבמסגרת עבודתו סביר להניח כי ייקלע למצב בו הלקוח לא יהיה מרוצה מהשירות שקיבל ויתבע אותו, במיוחד אם מדובר בפרויקטים יקרים ומורכבים מאוד, בהם כל טעות קטנה כאדריכל עלולה לעלות לך במיליונים, סכומים שאף אדריכל לא יוכל לעמוד בהם לבדו ושיגרמו לפשיטת רגל כלכלית ומקצועית.
בשנים האחרונות אנו עדים לעליה מתמדת במספר התביעות כנגד בעלי מקצועות חופשיים, ולכן ישנה חשיבות עצומה לדאוג לביטוח מקצועי אשר יעניק לך שקט נפשי והגנה מפני נזק כלכלי ותדמיתי כבד.


ביטוח מקצועי לאדריכלים

הביטוח לאדריכלים הינה פוליסה שמעניקה לאדריכל כיסוי במקרים של תביעה שתוגש נגדו ע"י צד שלישי, בגין רשלנות מקצועית כל שהיא שבוצעה בתום לב, טעות או השמטה של המבוטח.
ביטוח מקצועי לאדריכלים יעניק פיצוי כספי בגין נזק פיננסי שנגרם לצד ג' כתוצאה מרשלנות מקצועית המטילה חבות חוקית של המבוטח כלפי צד שלישי. בסיס הביטוח הינו על בסיס תביעות המוגשות במשך תקופת הביטוח והוא חל באופן רטרואקטיבי על תקופה מוגדרת הנקובה בפוליסה. 

אנו במינה איטלסון בע"מ מציעים לכם פוליסה עם הרחבות ייחודיות כמו ליווי התביעה וכיסוי פעילות בחו"ל. אנו פועלים בענף הביטוח משנת 1968, ובאמתחתנו ניסיון רב בהתאמת ביטוח אחריות מקצועית לאדריכלים בתנאים הטובים ביותר הקיימים כיום בשוק.

 

 

מינה איטלסון ושות'- סוכנות לביטוח ותיקה אשר נוסדה בשנת 1968.

לקוחותינו נהנים ממחירי ביטוח אטרקטיביים ומיחס אישי מקצועי ואמין.

תן למומחי הביטוח שלנו להעניק לך שירות איכותי ללא פשרות וליווי לאורך כל הדרך ובייחוד ברגע שבו תזדקק לנו.

לפגישת ייעוץ ללא התחייבות התקשר עכשיו ל- 03-6295123, שלח אלינו דוא"ל או מלא את הטופס הבא:

 

*כל האמור באתר הינו בכפיפות לתנאי הפוליסה שתונפק ע"י החברות המבטחות על תנאיהן. בכל מקרה של סתירה בין האמור לעיל ובין תנאי הפוליסה, יגברו תנאי הפוליסה. התנאים המלאים והמחייבים הינם כפי שמופיעים בפוליסה המקורית.