פייסבוק    צור קשר      03-6295123

 

אוספים ודברי אמנות

ביטוח לאוספים ודברי אומנות

כולנו אספנים של חפצים במידה זו או אחרת, בין אם כתחביב או כהשקעה. אנו אוספים בולים, מטבעות או מכתבים, תמונות, יצירות אומנות ופסלים, כלי נשק, עטים, תכשיטים יינות ועוד.
לאוספים אלו ערך סנטימנטלי ואף כספי גבוה. העדר ביטוח ייעודי לכל פריט באוסף שלך עלול לעלות לך ביוקר ולהוריד לטמיון מפעל חיים שנאסף על גבי שנים רבות ואשר הושקע בו כסף רב.

מדוע רצוי לבטח בביטוח מותאם לאוספים?

רובנו מאמינים כי ביטוח תכולת הדירה מכסה את האוספים שלנו. בפועל ביטוח התכולה אכן מכסה אוספים אך במגבלות מסוימות. כך לדוגמה, הכיסוי לאוסף בולים או מטבעות מוגבל ל-5% מסכום הביטוח, דהיינו המבוטח יקבל רק 5% מהשווי במקרה של אובדן, גם אם פרצו לביתך וגנבו אך ורק את האוסף.
יתר על כך, ביטוח התכולה מכסה אותך רק כנגד הנזקים הספציפיים המוגדרים בפוליסה ואינם כוללים לדוגמה נזק לפריט כמו שבר או שריטה. לכן, אם הנך אספן של פריטים יקרי ערך, מומלץ כי תשלים את ביטוח תכולת הדירה לפי תנאי "כל הסיכונים" (ניתן לרכישה נפרדת), המהווה פוליסת ביטוח ייעודית לאומנות וחפצים המותאמת במיוחד לפריטי אספנות.


ביטוח "כל הסיכונים" לתכשיטים ודברי ערך

תנאי "כל הסיכונים" מכסים כל נזק לפריטים ספציפיים אותם תרצה לבטח - ניתן לבטח מטבעות ובולים, תכשיטים וכלי כסף, פרוות, מצלמות, כלי נגינה, מדליות, תמונות, חפצי אמנות ומחשב נייד. הכיסוי מותנה בקיום הערכת מעריך מטעם חברת הביטוח אשר יפרט הערכת שווי של כל פריט שתבקש להכליל בפוליסה.
אנו במינה איטלסון בע"מ, מכירים את תחום האספנות ויודעים לבטח פריטי אספנות, ונוכל לתת לך פתרונות לצרכים הייחודים שצצים בביטוח לאוספים ופרטי אומנות, כגון - הרחבת הגבולות הטריטוריאליים של הביטוח, על מנת שגם אם אתה נוסע בעולם עם הפריטים עדיין יחול עליהם הביטוח.


למי מומלץ הביטוח לאוספים ודברי אמנות?

ביטוח זה מומלץ לאספנים, בעלי יצירות חשובות, בתי מכירות פומביות, גלריות לאומנות.


יתרונות ביטוח לאוספים וחפצי אומנות באמצעות מינה איטלסון בע"מ

בתוך שלל האפשרויות העומדות בפניך בביטוח "כל הסיכונים" לאוספים ודברי ערך, אנו במינה איטלסון בע"מ נוכל להתאים עבורך את המענה הביטוחי התפור בדיוק על פי מידותיך. היתרון בביטוח ייעודי לאוספים ודברי ערך הנו כי ביטוח זה אינו כפוף למגבלות הפוליסה. הצוות המקצועי שלנו יכול להגמיש ולהתאים את הפוליסה לצרכים המיוחדים שלך.
 

 

 

מינה איטלסון ושות'- סוכנות לביטוח ותיקה אשר נוסדה בשנת 1968.

לקוחותינו נהנים ממחירי ביטוח אטרקטיביים ומיחס אישי מקצועי ואמין.

תן למומחי הביטוח שלנו להעניק לך שירות איכותי ללא פשרות וליווי לאורך כל הדרך ובייחוד ברגע שבו תזדקק לנו.

לפגישת ייעוץ ללא התחייבות התקשר עכשיו ל- 03-6295123, שלח אלינו דוא"ל או מלא את הטופס הבא:

 

*כל האמור באתר הינו בכפיפות לתנאי הפוליסה שתונפק ע"י החברות המבטחות על תנאיהן. בכל מקרה של סתירה בין האמור לעיל ובין תנאי הפוליסה, יגברו תנאי הפוליסה. התנאים המלאים והמחייבים הינם כפי שמופיעים בפוליסה המקורית.