פייסבוק    צור קשר      03-6295123

 

ביטוח רכב

ביטוחי רכב /אופנים

הרכב שלנו הוא במקרים רבים הנכס היקר ביותר שברשותנו מלבד ביתנו. למרבה הצער, גניבות ונזקי רכב הינם דבר שבשגרה. בנוסף לכך כלי הרכב שלנו חשופים לסיכונים נוספים כגון פגיעות טבע, פריצה לרכב, פגיעה בצד שלישי וכו'.
ביטוחי הרכב השונים נותנים לך כיסויים נרחבים על פי הצרכים שלך ומקנים לך את השקט הנפשי ללא חשש שתספוג הפסדים כספיים כואבים במקרה של פגיעה ברכבך.
אנו במינה איטלסון עובדים כבר שנים עם חברות ביטוח רבות וביכולתנו לתפור לך את סוגי הפוליסות הנכונות והמתאימות ביותר לצרכים הייחודיים שלך.
במסגרת ביטוחי הרכב קיימים ביטוחים שונים:


ביטוח חובה לרכב

ביטוח חובה לרכב מכסה פגיעות גוף הנגרמות כתוצאה מהשימוש ברכב, לנהג לנוסעיו ולצד ג' מחוץ לרכב. ביטוח זה הינו באחריות מוחלטת, דהיינו, פיצוי הנפגע יבוצע ללא קשר למידת אחריות הנהג לתאונה. ביטוח זה הינו חובה לכל נהג על פי חוק.


ביטוח אחריות צד שלישי לרכב

ביטוח צד ג' מכסה את אחריות בעל הרכב/הנהג לשיפוי בגין נזק לרכוש שנפגע ע"י הרכב המבוטח. פוליסה זו מהווה פוליסה משלימה לפוליסת ביטוח חובה.


ביטוח מקיף לרכב

ביטוח מקיף לרכב כולל את ביטוח צד שלישי, כמו גם כיסוי נזק תאונתי לרכב, גניבתו או שריפתו. ביטוח מקיף נותן כיסוי מלא למגוון נזקים העלולים להתרחש בכל הנוגע לרכב שלך.

 

ביטוח ציוד מכני הנדסי - צ.מ.ה

פוליסת ביטוח צ.מ.ה מכסה נזקים לציוד הנדסי כבד. בין הציוד והכלים נכללים ציוד לעבודות עפר, מנופים, מלגזות וכו'. הביטוח מגן על הציוד מפני נזקים כמו התהפכות, התנגשות, התמוטטות, גניבה, נזק בזדון, אש וכדומה.

ביטוח לאופניים

ביטוחי לאופניים כולל ביטוחי צד ג' וביטוח בגין נזק לכלי הרכב עצמו וכן מעניק כיסוי עבור תאונות גופניות ונזקים לרכוש לצד שלישי.

 

חשוב לציין כי כל פוליסה ניתנת להרחבה על פי הצורך.

מינה איטלסון בע"מ הינה סוכנות ביטוח אמינה וותיקה הפועלת משנת 1968 ועובדת בצמוד עם כל חברות הביטוח המובילות בשוק. מינה איטלסון בע"מ מתמחה בביטוחי רכב והצוות המקצועי שלנו יעבוד אתך ויתאים לך את הפוליסה הכדאית והמשתלמת ביותר עבורך. אנו רואים עצמנו מחויבים ללקוח ולא לחברת ביטוח ספציפית, ולכן תמיד נעמוד מאחוריך ונהיה שם בשבילך ברגע האמת, ובפרט בשלב הגשת תביעות.

 

 

 

מינה איטלסון ושות'- סוכנות לביטוח ותיקה אשר נוסדה בשנת 1968.

לקוחותינו נהנים ממחירי ביטוח אטרקטיביים ומיחס אישי מקצועי ואמין.

תן למומחי הביטוח שלנו להעניק לך שירות איכותי ללא פשרות וליווי לאורך כל הדרך ובייחוד ברגע שבו תזדקק לנו.

לפגישת ייעוץ ללא התחייבות התקשר עכשיו ל- 03-6295123, שלח אלינו דוא"ל או מלא את הטופס הבא:

 

*כל האמור באתר הינו בכפיפות לתנאי הפוליסה שתונפק ע"י החברות המבטחות על תנאיהן. בכל מקרה של סתירה בין האמור לעיל ובין תנאי הפוליסה, יגברו תנאי הפוליסה. התנאים המלאים והמחייבים הינם כפי שמופיעים בפוליסה המקורית.