פייסבוק    צור קשר      03-6295123

 

ביטוח אחריות מקצועית

ביטוח אחריות מקצועית

פוליסות ביטוח אחריות מקצועית  נועדו לכסות את אחריותם של בעלי מקצועות חופשיים ואחרים כנגד תביעות שתוגשנה כלפיהם ע"י צד שלישי, המיוחסות להיפר חובה מקצועית של המבוטח שמקורה במעשה רשלנות שבוצע בטעות ,בהשמטה או כתוצאה מרשלנות כל שהיא שבוצעה בתום לב. הביטוח הינו חיוני עבור כל העוסק במקצעות החופשיים הביטוח מגן עליך מפני תביעות רשלנות ונותן כיסוי להוצאות משפטיות בתביעת צד שלישי במקרה של תביעה.

להלן התייחסות למספר מקצועות בהן משרדנו מתמחה:

מהנדסים /אדריכלים-ביטוחי אחריות מקצועית בכיסוי מורחב במיוחד כדי לענות על אירועי תביעה בגין טעויות בתכנון ובפיקוח בעת ביצוע פרויקטים, שנעשו בתום לב. אחריות מקצועית למנדסים, אחריות מקצועית לאדריכלים.
שמאי מקרקעין-הכיסוי נועד להגנת המבוטח במקרה של תביעה בגין טעות בהערכת שווי נכס במסגרת פעילותו/ה המקצועית שנבעה מרשלנות שבתום לב.אחריות מקצועית לשמאי מקרקעין.
מאמנים/מאמני כושר/מורים לריקוד לתנועה ולפעילות גופנית-הפוליסה מכסה את אחריות המבוטח/ת, בגין תביעה שתוגש כתוצאה ממקרה ביטוח בו נפגע/ה תלמיד/ה כתוצאה מרשלנות שבתום לב של המבוטח/ת. אחריות מקצועית למאמנים אישיים, אחריות מקצועית למאמני כושר, אחריות מקצועית למורה לריקוד לתנועה ולפעילות גופנית.
רפואה אלטרנטיבית-הביטוח מכסה את אחריותו של המטפל האלטרנטיבי (שלא במסגרת פעילות רפואית קונבנציונלית) שהוסמך כיאות, בגין אירוע שנבע מרשלנות מקצועית של המבוטח/ת, שהביא להגשת תביעה נגדו/ה.ביטוח אחריות מקצועית למקצועות הרפואה האלטרנטיבית.
קוסמטיקאיות ומכוני יופי-הביטוח מכסה את פעילות הקוסמטיקאית, במסגרת עבודתה העצמאית, או כמפעילת מכון יופי, בגין תביעה שתוגש ע"י מטופלת שניזוקה בפגיעה גופנית, כתוצאה מטיפול שגוי או רשלני שבתום לב. קיימת אפשרות הרחבה בגין הפעלת מכשירים חדישים המקובלים כיום בענף זה. ביטוח אחריות מקצועית לקוסמטיקאיות ומכוני יופי.

אנו במינה איטלסון, עוסקים בביטוח משנת 1968 ובעלי ידע ונסיון רב בכל הביטוחים לבעלי המקצועות החופשיים. אנשי המקצוע המומחים שלנו יעניקו לך את השירות הטוב ביותר תוך שמירה על תוכנית הכיסוי המשתלמת ביותר עבורך.

שיפוי פוליסת ביטוח אחריות מקצועית

פוליסה לביטוח אחריות מקצועית מבטיחה למבוטח שיפוי על חבות העלולה לחול עליו בשל היפר חובה מקצועית. (פוליסה על בסיס מועד הגשת התביעה - claims made basis)
כיסוי הוצאות משפטיות- שיפוי המבוטח בגין הוצאות משפט, עקב נזק שנגרם לצד שלישי כתוצאה מרשלנות מקצועית והגנה מפני תביעות המוגשות נגד המבוטח במשך תקופת הביטוח כמו כן כוללת הפוליסה שיפוי המבוטח בגין נזק בשל מקרי ביטוח הנובעים ממקורות שונים עד לסך גבול האחריות לתקופת הביטוח.
כיסוי רטרואקטיבי- שיפוי המבוטח בגין נזק בשל מקרה ביטוח שהוגש בתוך תקופת הביטוח, מדובר על אירוע אשר אירע לפני מועד תחילת הביטוח ולא היה ידוע במועד תחילת הביטוח.
 

מינה איטלסון הינה סוכנות לביטוח ותיקה הפועלת ללא הפסקה משנת 1968. אנו עובדים עם מיטב חברות הביטוח במשק ויחד עם זאת איננו תלויים ובלתי באף חברת ביטוח ולכן אנו רואים לנגד עינינו את טובת המבוטח ולא את טובת חברת הביטוח. אנו נשיג לך את הביטוח המקצועי האופטימלי בשבילך בהתאמה אישית ובתעריף ההוגן ביותר. כלקוח שלנו תוכל להנות משירות מקצועי, יחס אישי וזמני תגובה מהירים.

 

 

 

 

מינה איטלסון ושות'- סוכנות לביטוח ותיקה אשר נוסדה בשנת 1968.

לקוחותינו נהנים ממחירי ביטוח אטרקטיביים ומיחס אישי מקצועי ואמין.

תן למומחי הביטוח שלנו להעניק לך שירות איכותי ללא פשרות וליווי לאורך כל הדרך ובייחוד ברגע שבו תזדקק לנו.

לפגישת ייעוץ ללא התחייבות התקשר עכשיו ל- 03-6295123, שלח אלינו דוא"ל או מלא את הטופס הבא:

 

*כל האמור באתר הינו בכפיפות לתנאי הפוליסה שתונפק ע"י החברות המבטחות על תנאיהן. בכל מקרה של סתירה בין האמור לעיל ובין תנאי הפוליסה, יגברו תנאי הפוליסה. התנאים המלאים והמחייבים הינם כפי שמופיעים בפוליסה המקורית.