פייסבוק    צור קשר      03-6295123

 

ביטוח דירה

ביטוחי דירה ודברי ערך אוספים

מה יקרה אם אורח ישבור את רגלו בדירתך? אם תתלקח שריפה, פריצה או אם הבניין חלילה יקרוס? בין אם מדובר בנכס בבעלותנו או בדירה שכורה, ביתנו הוא מבצרנו, שם שוכנים יקירנו, רכושנו ועבור רובנו, שם מושקעים רוב נכסינו.

ביטוח דירה מעניק כיסוי לנזקים בדירה עצמה או לנזקים לרכוש ונותן שקט נפשי לכל צרה שעלולה לבוא.

אנו מזמינים אותך לתת לצוות המקצועי של מינה איטלסון בע"מ לתפור עבורך ביטוח דירה מהחברות המובילות בשוק עבור צרכיך הספציפיים ולעזור לך להגן על דירתך ותכולתה.


ביטוח מבנה ותכולה

ביטוח הדירה מתאים לבעלי דירות, משכירי דירות ושוכרי דירות המתגוררים בבתים משותפים או לבעלי בתים פרטיים.
פוליסת הדירה הסטנדרטי קבוע בחוק ועל כן הוא דומה יחסית בכל חברות הביטוח. ביטוח הדירה מתחלק לשני ביטוחים עיקריים: ביטוח מבנה וביטוח תכולה. ניתן לרכוש ביטוח משולב הכולל את שניהם ונותן כיסוי נרחב.


ביטוח מבנה

ביטוח מבנה כולל כל דבר וחפץ השייכים לדירה וכל החלקים הקבועים של הדירה או שמחוברים אליה חיבור של קבע, החל ממערכת מיזוג אוויר, שטיחים חלונות ודלתות, ועד למרפסות, שערים וגדרות, צנרת ביוב ואינסטלציה, דודים, מערכות סולריות, מתקני טלפון וחשמל השייכים לדירה ועוד כמוגדר בפוליסה.
ביטוח מבנה הדירה מגן עליך מסיכונים רבים החל משיטפונות, שריפות, התפוצצות, גניבות ופעולות זדון וכלה מרעידות אדמה, ואף נפילת כלי טיס על ביתך. כל הסיכונים מפורטים בפוליסה.

הרחבות לפוליסת ביטוח מבנה הדירה:

ביטוח ערך הקרקע של דירה בבית משותף- במסגרת ביטוח המבנה מוצעת הרחבה לכיסוי ערך הקרקע של הדירה המיועדת למבוטחים שהדירה בבעלותם נמצאת בבית משותף.
ביטוח נזקי מים ונוזלים אחרים- אובדן או נזק שנגרמו לדירה כתוצאה מהימלטות או דליפה של מים, נפט, סולר או כל נוזל אחר מתוך מתקני האינסטלציה של הדירה, לרבות התבקעות או עבירה על גדותיהם של דוודים וצנרת.

 

ביטוח תכולה

ביטוח התכולה כולל את כל החפצים בבית כולל אובדן מחוץ לבית, ביניהם: תכשיטים, מצלמות, מחשבים ניידים, אופניים, פסלים, תמונות, יצירות אמנות, עתיקות, ביגוד, כסף מזומן ועוד. בקצרה, ביטוח תכולה לדירה הוא פוליסה הכוללת כיסוי לכל תכולת דירתכם.  בעת רכישת הביטוח תיאמד תכולת הדירה כולה והיא תהווה הבסיס לפוליסה.
ביטוח התכולה מקנה לך הגנה וכיסוי מפני נזקים שיגרמו לתכולת הדירה כגון גניבה, פריצה או שוד, אסונות טבע ופגעי מזג אוויר, שריפה שהתלקחה בביתך, שיטפון או הצפה ממקור מים חיצוני ועוד כמפורט בכתב הפוליסה.

הרחבות לפוליסת ביטוח תכולת הדירה:

לביטוח תכולת הדירה ניתן להוסיף הרחבות שונות על פי צרכיך האישיים, כגון ביטוח ריהוט וציוד גן אשר לא מאוחסן בין כותלי הבית, כיסוי לתכולה במחסן הנמצא מחוץ לדירה, ביטוח משלים - כל הסיכונים לתכולת דירתך הכולל כיסוי לאוספים ודברי-ערך, לתכשיטים, שעונים ודברי-זהב, הרחבת הכיסוי הביטוחי לאופניים ועוד.

 

ביטוח לדירה עם מינה- איטלסון בע"מ

חברות הביטוח מציעות מגוון רחב של פוליסות ביטוח דירה הכוללות תנאים שונים. אנו נבדוק את כל המשתנים על מנת לספק לך את ביטוח הדירה הטוב ביותר בשבילך, נבדוק את גובה הפרמיה והכיסוי הביטוחי המשתלמים ביותר עבורך. צוות המומחים שלנו יעמוד לרשותך בכל עת, ובפרט בעת הגשת תביעות.

 

 

מינה איטלסון ושות'- סוכנות לביטוח ותיקה אשר נוסדה בשנת 1968.

לקוחותינו נהנים ממחירי ביטוח אטרקטיביים ומיחס אישי מקצועי ואמין.

תן למומחי הביטוח שלנו להעניק לך שירות איכותי ללא פשרות וליווי לאורך כל הדרך ובייחוד ברגע שבו תזדקק לנו.

לפגישת ייעוץ ללא התחייבות התקשר עכשיו ל- 03-6295123, שלח אלינו דוא"ל או מלא את הטופס הבא:

 

*כל האמור באתר הינו בכפיפות לתנאי הפוליסה שתונפק ע"י החברות המבטחות על תנאיהן. בכל מקרה של סתירה בין האמור לעיל ובין תנאי הפוליסה, יגברו תנאי הפוליסה. התנאים המלאים והמחייבים הינם כפי שמופיעים בפוליסה המקורית.