פייסבוק    צור קשר      03-6295123

 

ביטוח חיים

ביטוח חיים למקרה מוות - ריסק

ביטוח חיים מעניק ביטחון כלכלי למבוטח ולבני משפחתו במקרה של מות המבוטח. כאשר מפרנס נפטר, מעבר לכאב וצער האובדן, עלולה המשפחה אשר היתה תלויה כלכלית בנפטר להתמודד עם מציאות כלכלית חדשה של מחסור ולעיתים אף להגיע לכדי פשיטת רגל. על מנת שתוכל להבטיח ליקירך את הביטחון הכלכלי אליו היתה מורגלת ולו היא זקוקה במקרה של מוות חלילה, עליך לדאוג מראש לביטוח חיים אשר יוכל לשמור על רמת חייהם ערב קרות המקרה. המבוטח מונה מוטבים (בד"כ קרבה ראשונה) אשר יהיו זכאים לסכום הביטוח בכיסוי הביטוחי למקרה מוות או בתום תקופת הביטוח. סכום הביטוח משולם למוטבים בתשלום חד-פעמי או תשלומים חודשיים לפי בחירת המבוטח כמצוין בפוליסה. בענף הביטוח קיימות פוליסות שונות למקרה מות המבוטח - ישנם כאלו הכוללות אובדן כושר עבודה, ביטוח תאונות אישיות ועוד. ככלל קיימים שני מסלולי ביטוח חיים בסיסיים למקרה מוות: 1. ביטוח חיים ריסק טהור (ללא חסכון)- במקרה של מות המבוטח, חברת הביטוח משלמת תגמולים במהלך הביטוח בלבד ומהווה ביטחון כלכלי לבני משפחה. 2. ריסק עם חיסכון - במקרה של מות המבוטח המשפחה תקבל תשלום חודשי או חד פעמי בעת פטירת המבוטח במהלך תקופת הביטוח ובנוסף, הביטוח מהווה מקור הכנסה למבוטח לאחר שהגיע לגיל שנקבע בפוליסה (בדר"כ גיל הפרישה.)

עלות ביטוח חיים למקרה מוות:

המבוטח מגדיר את סכום הפרמיה לפי רצונו ויכולתו. יחד עם זאת חשוב לדעת שישנם גורמים שונים העשויים לשנות את הפרמיה שאותה משלם המבוטח לחברות הביטוח. לדוגמה, אדם מעשן ישלם פרמיה גבוהה יותר מאשר אדם לא מעשן. כמו כן, סכום הפרמיה יעלה ככל שגיל המבוטח עולה. גם מין המבוטח מהווה גורם אשר משנה את תעריף הביטוח. דמי הביטוח עלולים להשתנות מידי שנה, 5 שנים או להישאר קבועים לאורך כל תקופת הביטוח, תלוי בפוליסה שנבחרה. מינה איטלסון בע"מ מעמידה צוות מומחים מקצוענים בביטוחי חיים, אשר יבחרו עבורך את הפוליסה האופטימלית ביותר המותאמת אישית לצרכיך בשקלול כל המשתנים לעיל ונוספים. עם ניסיון רב בתחום ביטוחי החיים אנחנו, נתאים לכם את ביטוח החיים המתאים לכם במחיר ובכיסויים שהוא מעניק לכם, ונעזור לכם לישון בראש שקט.

 

 

מינה איטלסון ושות'- סוכנות לביטוח ותיקה אשר נוסדה בשנת 1968.

לקוחותינו נהנים ממחירי ביטוח אטרקטיביים ומיחס אישי מקצועי ואמין.

תן למומחי הביטוח שלנו להעניק לך שירות איכותי ללא פשרות וליווי לאורך כל הדרך ובייחוד ברגע שבו תזדקק לנו.

לפגישת ייעוץ ללא התחייבות התקשר עכשיו ל- 03-6295123, שלח אלינו דוא"ל או מלא את הטופס הבא:

 

*כל האמור באתר הינו בכפיפות לתנאי הפוליסה שתונפק ע"י החברות המבטחות על תנאיהן. בכל מקרה של סתירה בין האמור לעיל ובין תנאי הפוליסה, יגברו תנאי הפוליסה. התנאים המלאים והמחייבים הינם כפי שמופיעים בפוליסה המקורית.