פייסבוק    צור קשר      03-6295123

 

ביטוח חיים

ביטוחי חיים ותאונות

מעשור לעשור אנו עדים לעליה מתמדת בתוחלת החיים, הן עבור גברים והן עבור נשים. בהתאמה ישנה עליה במספר האנשים החיים הרבה שנים מעבר לגיל הפרישה. על מנת שנוכל להבטיח לעצמנו את רמת החיים ואיכות החיים אליהם הורגלנו בשנים שנוספו לחיינו לאחר הפרישה, ולא להיות לנטל על ילדינו, ישנה חשיבות עליונה להבטיח לעצמנו מקורות הכנסה ראויים ומספקים לשנים אלו .אתה כאדם עובד זקוק להבטיח את עצמך ואת עתיד משפחתך במקרה שבו לא תוכל לעבוד יותר עקב מחלה, תאונה נכות או חס וחלילה במקרה של מוות. ביטוח חיים מגן עלינו ועל משפחתנו במצבים כאלו. בחבילת ביטוח חיים תוכל לשלב מספר מסלולים לפי רצונך.


להלן מספר ביטוחי חיים שמשרדנו מתמחה בהם:

  1. ביטוח חיים למקרה מוות - ביטוח ריסק מעניק כיסוי ביטוחי למקרים של מות המבוטח, סכום הביטוח משולם למוטבים בתשלום חד-פעמי  או תשלומים חודשיים לפי בחירת המבוטח כמצוין בפוליסה. קרא עוד...
  2. ביטוח חיים למקרה אובדן כושר עבודה - ביטוח שמספק קצבה חודשית במקרים של אובדן כושר עבודה. הפיצוי הכספי ניתן עד להחלמת המבוטח, עד סיום תקופת הביטוח או עד לפטירה, תלוי בפוליסה. קרא עוד...
  3. ביטוח תאונות אישיות - ביטוח המכסה את המבוטח ומפצה אותו כספית במקרה של תאונה שבעקבותיה נגרמו מוות, נכות, אשפוז, שברים, כוויות או אובדן כושר עבודה זמני. קרא עוד...
  4. ביטוח חיים למקרה נכות - הביטוח מבטיח פיצוי במקרה של נכות המבוטח, הפיצוי הינו חד פעמי וניתן לרכישה במסגרת פוליסת ביטוח חיים.
  5. ביטוח חיים למקרה מחלות קשות- ביטוח המעניק פיצוי בצורת תשלום חד פעמי למקרה שבו המבוטח אובחן כי חלה במחלה קשה, רשימת המחלות מפורטות בפוליסה.
  6. ביטוח מנהלים- ביטוח הנעשה בד"כ על ידי מקום העבודה ונועד לשכירים (לאו דווקא מנהלים). ביטוח זה כולל בתוכו ביטוח אובדן כושר עבודה.
  7. ביטוח משכנתא - ביטוח חיים במשכנתא מכסה את תשלומי המשכנתא הנותרים במקרה של פטירת המבוטח.
  8. ביטוח פנסיוני - קרן חסכון מצטברת המופרשת ע"י המבוטח ותשוחרר כאשר המבוטח יגיע לגיל הפרישה. המבוטח יכול לבחור האם לקבל את סכום הביטוח בתשלום אחד או לחילופין, לקבלו בדמות קצבה חודשית למשך שנים רבות.

קיים מגוון רחב של כיסויים למקרה אובדן כושר עבודה, למקרה מוות, למקרה נכות ומחלה ועוד בבחירת ביטוח חיים המותאם אישית בשבילך אנו נבדוק את הסיכונים בסוג עבודתך ואופי חייך, גילך, מצבך הבריאותי ועוד משתנים אותם נשכלל לפי התקציב שאתה מעוניין להפריש וכך נתאים לך את הפוליסה שתספק לך כיסוי ביטוחי נרחב תוך שמירה על עלות מינימלית ושירות אישי, אמין ומקצועי.

 

 

 

מינה איטלסון ושות'- סוכנות לביטוח ותיקה אשר נוסדה בשנת 1968.

לקוחותינו נהנים ממחירי ביטוח אטרקטיביים ומיחס אישי מקצועי ואמין.

תן למומחי הביטוח שלנו להעניק לך שירות איכותי ללא פשרות וליווי לאורך כל הדרך ובייחוד ברגע שבו תזדקק לנו.

לפגישת ייעוץ ללא התחייבות התקשר עכשיו ל- 03-6295123, שלח אלינו דוא"ל או מלא את הטופס הבא:

 

*כל האמור באתר הינו בכפיפות לתנאי הפוליסה שתונפק ע"י החברות המבטחות על תנאיהן. בכל מקרה של סתירה בין האמור לעיל ובין תנאי הפוליסה, יגברו תנאי הפוליסה. התנאים המלאים והמחייבים הינם כפי שמופיעים בפוליסה המקורית.