פייסבוק    צור קשר      03-6295123

 

ביטוח לאפנים

ביטוח לאופניים

בשנים האחרונות הפכו האופניים לכלי רכב נפוץ ברחובות ישראל. קרוב למיליון איש עושים שימוש באופניים להנאה, לספורט, ככלי תחבורה ועוד. ישנם יתרונות רבים לרכיבה על אופניים, החל מתרומה לאיכות הסביבה וכלה בשמירה על כושרו ועל בריאותו של הרוכב. יחד עם זאת זהו כלי רכב מסוכן שמידי שנה גובה הרבה קורבנות ופצועים ונזקים לאופניים עצמם. ולכן, אם אתה רוכב אופניים חובב או מקצועי אתה צריך פוליסת ביטוח שתגן על האופניים שלך, עליך ועל משפחתך.
פוליסת ביטוח אופניים מעניקה כיסוי במקרה של נזקים לאופניים, כולל גניבת האופניים, נזקים לאופניים או אובדן מלא (טוטאל לוסט) בעקבות תאונה או בזמן הובלתם על גבי כלי רכב.
כמו כן, ביטוח לאופניים יעניק לך פיצוי עבור תאונות גופניות ופגיעות פיסיות כגון שברים, אשפוז, נכות ואף מוות. ניתן להכליל בפוליסה זו כיסוי לצד ג עבור תאונה שגרמה לנזקים לרכוש לצד שלישי שנפגע כתוצאה משימוש באופניים ואף לגרימת נזק פיסי או למוות של צד שלישי. הכיסוי תקף גם לתאונות שאינן קשורות ברכיבת אופניים וניתן לרכשו עבור כל בני המשפחה.
ניתן להרחיב את הפוליסה כך שיינתן כיסוי גם מחוץ לשטחי ישראל, כך שרוכב מקצועי היוצא לטיולי אופניים בחו"ל יוכל לרכב בראש שקט.

למי מיועדת הפוליסה?

ביטוח אופניים מיועד עבור רוכבי אופניים מקצועיים וחובבניים כאחד.
קיימות בארץ תוכניות ומסלולים שונים לביטוח האופניים. אנו במינה איטלסון נסייע לך לבחור ביטוח המותאם לצרכים שלך אחרי בחינת הכיסויים שאתה צריך לפי אופי הרכיבה שלך וסוג הציוד שברשותך, ובהתאם לצרכי משפחתך לפי רמות כיסוי שונות.
 

 

 

מינה איטלסון ושות'- סוכנות לביטוח ותיקה אשר נוסדה בשנת 1968.

לקוחותינו נהנים ממחירי ביטוח אטרקטיביים ומיחס אישי מקצועי ואמין.

תן למומחי הביטוח שלנו להעניק לך שירות איכותי ללא פשרות וליווי לאורך כל הדרך ובייחוד ברגע שבו תזדקק לנו.

לפגישת ייעוץ ללא התחייבות התקשר עכשיו ל- 03-6295123, שלח אלינו דוא"ל או מלא את הטופס הבא:

 

*כל האמור באתר הינו בכפיפות לתנאי הפוליסה שתונפק ע"י החברות המבטחות על תנאיהן. בכל מקרה של סתירה בין האמור לעיל ובין תנאי הפוליסה, יגברו תנאי הפוליסה. התנאים המלאים והמחייבים הינם כפי שמופיעים בפוליסה המקורית.