פייסבוק    צור קשר      03-6295123

 

ביטוח מבנה

ביטוח מבנה דירה

ביטוח מבנה לדירה הינו הביטוח החשוב ביותר לנכס שלך. העדר ביטוח מבנה עלול להותיר אותך, בעל הדירה, ללא קורת גג בהיעדר האמצעים הכספיים הנדרשים לשיקום הדירה במקרה של נזק.


מה מכסה ביטוח מבנה הדירה?

ביטוח מבנה מכסה כל נזק העלול להיגרם למבנה של הדירה או הבית כגון גג, קירות, רצפה, חלונות ודלתות. כמו כן מגן הביטוח על חלקים המחוברים אל הדירה דרך קבע כגון מרפסות, צנרת, מתקני ביוב ואינסטלציה, דוודים, מערכות סולריות, מתקני טלפון וחשמל השייכים לדירה, שערים, גדרות ועוד.
הסיכונים אשר ביטוח מבנה מכסה אותך בגינם.
פוליסת ביטוח המבנה מכסה אותך בגין נזקים שונים אשר ייגרמו לדירה במקרים נפוצים של שריפה, גניבה או שוד, התפוצצות, נזקי טבע, הצפות, שיטפונות, נזקי צנרת מים כגון דליפת נוזל מתוך מתקני האינסטלציה וההסקה של הדירה, לרבות התבקעות או עליה על גדותיהם של דוודים וצנרת, קצר חשמלי, פעולת זדון וכד'. 
כמו כן מכסה הביטוח סיכונים נפוצים פחות כמו נפילת כלי טיס או חפצים מכלי טיס, התנגשות של רכב בדירה, רעידת אדמה ועוד.

יתרונות ביטוח מבנה הדירה באמצעות מינה איטלסון בע"מ

בשוק הביטוחים הישראלי קיימים סוגים רבים ושונים של ביטוחים, ובכללם ביטוחי מבנה דירה. מינה איטלסון בע"מ תבחר עבורך בקפידה את תכנית הביטוח הנכונה לך, תפורה בדיוק על פי צרכיך הייחודיים.
ביטוח מבנה דירה קונה לך שקט נפשי בכל הנוגע לנכס שלך. להשלמת ההגנה הביטוחית תוכל לשלב בפוליסה של מבנה הדירה גם ביטוח לתכולת הדירה.
הצוות המקצועי של מינה איטלסון בע"מ עומד לרשותך בכל זמן, ומלווה אותך בכל שלבי התביעה.

 

 

מינה איטלסון ושות'- סוכנות לביטוח ותיקה אשר נוסדה בשנת 1968.

לקוחותינו נהנים ממחירי ביטוח אטרקטיביים ומיחס אישי מקצועי ואמין.

תן למומחי הביטוח שלנו להעניק לך שירות איכותי ללא פשרות וליווי לאורך כל הדרך ובייחוד ברגע שבו תזדקק לנו.

לפגישת ייעוץ ללא התחייבות התקשר עכשיו ל- 03-6295123, שלח אלינו דוא"ל או מלא את הטופס הבא:

 

*כל האמור באתר הינו בכפיפות לתנאי הפוליסה שתונפק ע"י החברות המבטחות על תנאיהן. בכל מקרה של סתירה בין האמור לעיל ובין תנאי הפוליסה, יגברו תנאי הפוליסה. התנאים המלאים והמחייבים הינם כפי שמופיעים בפוליסה המקורית.