פייסבוק    צור קשר      03-6295123

 

ביטוח צד ג

ביטוח צד ג' הינו ביטוח רכוש לרכב פרטי ומסחרי ומהווה פוליסה משלימה לפוליסת ביטוח חובה. פוליסת ביטוח חובה היא מחייבת אך היא אינה מספקת הגנה ביטוחית בגין פגיעות רכוש ולכן מומלץ לכל מבוטח אשר לא רכש ביטוח מקיף להשלים את ביטוח החובה בביטוח צד ג'.
ביטוח צד ג' מכסה נזקים שנגרמו על ידי המבוטח לרכב של צד ג' (הנהג האחר המעורב בתאונה) עקב שימוש ברכב המבוטח וטיפול בתביעות צד שלישי. חברת הביטוח מפצה את הנפגע בגבולות האחריות הנקובים בפוליסה אך אינה מכסה את הנזק הנגרם לרכב המבוטח עצמו. על מנת לבטח את הרכב שלך מומלץ לשקול רכישת ביטוח מקיף לרכב.


למי מיועדת הפוליסה?

הפוליסה מיועדת לכל מי שמעוניין לבטח עצמו כנגד תביעות צד ג' שעלולות להיגרם כתוצאה משימוש בכלי הרכב שלהם, ולא מעוניין ברכישת ביטוח מקיף לרכב, אם משיקולי עלות או אם הרכב ישן ושוויו אינו מצדיק ביטוח מקיף.

הרחבות לפוליסת ביטוח צד ג' לרכב

פוליסת ביטוח צד ג' הינה בסיסית ומספקת הגנה לרכוש צד ג' בלבד וכוללת תקרה לפיצוי והשתתפות עצמית של המבוטח במקרה הביטוחי. חברות הביטוח מספקות הרחבות רבות אשר ניתן להוסיף לפוליסה הכוללות: ביטוח גרירה, ביטוח שמשות, ביטוח למערכות שמע, ביטוח רכב חלופי, ביטול השתתפות עצמית ועוד.


מחיר פוליסת ביטוח צד ג' לרכב

תעריפי הביטוח נקבעים לפי נתוני הנהג העיקרי ברכב- גיל הנהג, ותק על הכביש, מספר הנהגים הנוספים ונתוניהם, סוג הרכב, שנת ייצור ועוד.
עלויות תיקון רכבים עלולות להיות גבוהות ומכבידות. תן לנו להתאים לך ביטוח צד ג' והרחבות במידת הצורך במחירים אטרקטיביים ובתאמה מירבית לצרכיך האישיים.
 

 

 

מינה איטלסון ושות'- סוכנות לביטוח ותיקה אשר נוסדה בשנת 1968.

לקוחותינו נהנים ממחירי ביטוח אטרקטיביים ומיחס אישי מקצועי ואמין.

תן למומחי הביטוח שלנו להעניק לך שירות איכותי ללא פשרות וליווי לאורך כל הדרך ובייחוד ברגע שבו תזדקק לנו.

לפגישת ייעוץ ללא התחייבות התקשר עכשיו ל- 03-6295123, שלח אלינו דוא"ל או מלא את הטופס הבא:

 

*כל האמור באתר הינו בכפיפות לתנאי הפוליסה שתונפק ע"י החברות המבטחות על תנאיהן. בכל מקרה של סתירה בין האמור לעיל ובין תנאי הפוליסה, יגברו תנאי הפוליסה. התנאים המלאים והמחייבים הינם כפי שמופיעים בפוליסה המקורית.