פייסבוק    צור קשר      03-6295123

 

ביטוח צד ג'

ביטוח אחריות כלפי צד שלישי לעסק

כבעל עסק אתה עלול להיחשף לתביעות רבות מצד גורם חיצוני לעסק כגון לקוח אשר נופל ושובר את רגלו או לקוח אשר ניזוק רכושו בעת ביקור בעסק שלך. ביטוח צד שלישי מכסה אותך - בעל העסק - מפני תביעות צד ג' שנוגעות לנזקים בלתי צפויים בגוף או ברכוש השייך לצד שלישי. הביטוח הינו בעל חשיבות מהותית לעסק שכן כל תביעה כזו עלולה לעלות לעסק סכום כסף לא מבוטל אשר ביכולתו להביא את העסק לכדי פשיטת רגל.
ביטוח צד ג' לעסק מכסה אותך מפני תביעות עקב תאונות לצד שלישי (אדם שאין לו זיקה לעסק) שגרמו לפגיעה ברכוש, נזקים גופניים, נזקים נפשיים ואף מוות. הביטוח מעניק הגנה ביטוחית מפני אחריות חוקית של בעל העסק המבוטח במקרים של נזקים שקרו עקב רשלנות במסגרת פעילות העסק לצד שלישי. ניתן לרכוש את פוליסת ביטוח צד שלישי לעסק כביטוח נפרד או כחלק מביטוח העסק.


כיסוי הפוליסה לביטוח צד ג לעסק

הפוליסה מכסה את הוצאות המשפט הסבירות הנדרשות להגנה מפני תביעה בעקבות האירוע או כל הוצאה משפטית אחרת שהוגשה נגד בעל העסק המבוטח.  בנוסף, הפוליסה נותנת כיסוי לעלויות שונות אשר בית העסק עלול לספוג כתוצאה מהנזק שנגרם לצד שלישי.
יתרון חשוב של הביטוח הוא שבסיסו הביטוח מבוסס על יום האירוע, כלומר אם העסק נתבע לאחר סיום תקופת הביטוח על אירוע שהתרחש במסגרת תקופת הביטוח (כשהעסק שילם על הביטוח), עדיין יש כיסוי ביטוחי במסגרת הפוליסה.


עלות הביטוח

עלות הפוליסה של ביטוח צד ג' לעסק מושפעת משני מרכיבים עיקריים:

גבול האחריות של חברת הביטוח - ככל שגבול האחריות  גבוה יותר, כך הפרמיה אותה ישלם המבוטח גבוהה יותר. גבול האחריות הינו הסכום המקסימאלי אותו תשלם חברת הביטוח במקרה של הפעלת הפוליסה.
מרכיב ההשתתפות העצמית של המבוטח - ככל שמרכיב זה גבוה יותר כך סכום הפרמיה (מחיר הביטוח) עולה.


תוספות לפוליסת ביטוח צד ג' לעסק

כאמור, הפוליסה לביטוח עסק צד ג' מכסה אותך מפני תביעות עקב תאונות לצד שלישי, כאשר הכוונה היא  לאדם שאין לו זיקה לעסק, כגון לקוחות. במקרה שעובד שלך שבר את רגלו במשרדי העסק אינך מבוטח עפ"י ביטוח זה ולכן רצוי לרכוש פוליסות נפרדות וייעודיות למטרת ביטוח צד ג' אחר, לדוגמה: חבות מעביד אשר מכסה אותך בפני נזקי גוף שנגרמו לעובדים או ביטוח חבות המוצר אשר מכסה אותך בפני נזקים גופניים ונזקים לרכוש שנגרמו בעקבות מוצר שהעסק מייצר, ביטוח אחריות מקצועית לעסק ועוד.

אנו במינה איטלסון נמצאים בתחום הביטוח שנים רבות ומתמחים בביטוחי עסק צד ג'. תן לצוות המקצועי שלנו להתאים לעסק שלך את חבילת הביטוח המתאימה ביותר לצרכים שלך ולהעניק לך את השקט הנפשי להפעיל את העסק שלך בביטחון.
 

 

 

מינה איטלסון ושות'- סוכנות לביטוח ותיקה אשר נוסדה בשנת 1968.

לקוחותינו נהנים ממחירי ביטוח אטרקטיביים ומיחס אישי מקצועי ואמין.

תן למומחי הביטוח שלנו להעניק לך שירות איכותי ללא פשרות וליווי לאורך כל הדרך ובייחוד ברגע שבו תזדקק לנו.

לפגישת ייעוץ ללא התחייבות התקשר עכשיו ל- 03-6295123, שלח אלינו דוא"ל או מלא את הטופס הבא:

 

*כל האמור באתר הינו בכפיפות לתנאי הפוליסה שתונפק ע"י החברות המבטחות על תנאיהן. בכל מקרה של סתירה בין האמור לעיל ובין תנאי הפוליסה, יגברו תנאי הפוליסה. התנאים המלאים והמחייבים הינם כפי שמופיעים בפוליסה המקורית.