פייסבוק    צור קשר      03-6295123

 

גני ילדים

ביטוח גני ילדים וקייטנות

ביטוח גני ילדים מעניק כיסוי לפציעה שתיגרם, חלילה, לאחד או יותר מהילדים הנמצאים בגן או לגננת, לנזק למבנה הגן או לרכוש הנמצא בו וכן יכסה תביעה בנזיקין מצד ההורים בעקבות פציעת ילדם במסגרת פעילות גן הילדים (הפוליסה אינה מוגבלת לשטח גן הילדים).


למי מיועדת פוליסת ביטוח גן ילדים?

אף שהפוליסה קרויה ביטוח גני ילדים, למעשה הביטוח מיועד בנוסף לגן ילדים גם לפעוטונים, משפחתונים, קייטנות, הפעלות לילדים, טיולים, ימי הולדת, מרכזי הפעלה לילדים, חוגים לילדים ולמבוגרים וכן הלאה.


חשיבות הפוליסה

ביטוח גני ילדים הינו בעל חשיבות גבוהה מאחר והגננת חשופה לתביעות, גם בגין מקרים שקרו לפני שנים רבות, שכן בישראל חוק ההתיישנות בפציעות ילדים מאפשר להורים לתבוע את הגננת עד שילדם מגיע לגיל 18, ולאחר מכן הילד (שהפך לבוגר) יכול לתבוע בעצמו את הגננת עד גיל 25 - 7 שנות התיישנות (מגיל בגרות). 
בנוסף, ילדים הנם חקרנים, סקרנים, אוהבים להשתולל ואינם זהירים מטבעם וכמובן שזה גורר אחריו פציעות רבות, גם אם היו תחת השגחתה הצמודה של הגננת. כל פציעה, אם קרתה בתוך שטח הגן או בטיול מחוצה לו, כל עוד היא התרחשה במסגרת שעות פעילות הגן, חושפת את הגננת לתביעה אשר עלולה להביא לקריסתה הכלכלית. מכאן שביטוח גני ילדים הינו בגדר חובה לכל מרכז פעילות לילדים.


הפוליסה לביטוח גן ילדים כוללת כיסויים והרחבות רבות:

• ביטוח מבנה וביטוח תכולה.
• ביטוח נזקי טבע ורעידת אדמה.
• ביטוח אובדן כושר עבודה והכנסות.
• ביטוח חבות כלפי צד שלישי - ביטוח להורים וילדים המבקרים בגן.
• ביטוח אחריות מקצועית.
• ביטוח חבות מעבידים.
• ביטוח תאונות אישיות לגננת.
• ביטוח תאונות אישיות לילדים.
• הגנה מפני תביעה פלילית
ועוד

הביטוח כולל פוליסות שונות ולכן ישנה חשיבות בהתאמה אישית של הביטוח לסוג הגן או המעון. פוליסות הביטוח שאנו מציעים לגני ילדים/ משפחתונים/ פעוטונים וקייטנות הינן פוליסות מודולריות, ואנו מרכיבים את התכנית הביטוחית בהתאמה אישית לפי הצרכים הייחודיים של הגן, תוך התחשבות במאפיינים שונים כגון מספר הילדים, גודל הגן ועוד, כך שנוכל להרכיב עבורך את הפוליסה המשתלמת ביותר עבורך.

 

 

מינה איטלסון ושות'- סוכנות לביטוח ותיקה אשר נוסדה בשנת 1968.

לקוחותינו נהנים ממחירי ביטוח אטרקטיביים ומיחס אישי מקצועי ואמין.

תן למומחי הביטוח שלנו להעניק לך שירות איכותי ללא פשרות וליווי לאורך כל הדרך ובייחוד ברגע שבו תזדקק לנו.

לפגישת ייעוץ ללא התחייבות התקשר עכשיו ל- 03-6295123, שלח אלינו דוא"ל או מלא את הטופס הבא:

 

*כל האמור באתר הינו בכפיפות לתנאי הפוליסה שתונפק ע"י החברות המבטחות על תנאיהן. בכל מקרה של סתירה בין האמור לעיל ובין תנאי הפוליסה, יגברו תנאי הפוליסה. התנאים המלאים והמחייבים הינם כפי שמופיעים בפוליסה המקורית.