פייסבוק    צור קשר      03-6295123

 

חבות מעבידים

ביטוח חבות מעבידים

פוליסה לביטוח חבות מעבידים מכסה את אחריותו המקצועית של המבוטח כלפי עובדיו בשל נזקים  גופניים או נפשיים שנגרמו לעובד כתוצאה מעבודה בעסק, במשך תקופת הביטוח, כתוצאה מתאונה או מחלה, וזאת מעבר לתשלום שמשלם המוסד לביטוח לאומי. אמנם המוסד לביטוח לאומי מגן בד"כ מפני תביעות אלו, אך הביטוח מעניק למבוטח פיצוי נוסף מעבר לכך במקרה והנזק שנגרם גדול מהפיצוי שמקבל המבוטח מביטוח לאומי.
בנוסף, הפוליסה משפה את המבוטח בגין הוצאות משפטיות סבירות שעל המבוטח לשאת בשל חבותו כנגד תביעה שהוגשה נגד בעל העסק במקרה זה.

בסיס ביטוח חבות מעבידים

בסיס ביטוח חבות מעבידים מבוסס על יום האירוע, כלומר, הפוליסה מכסה את אחריות המבוטח בגין כל מקרי הביטוח שאירעו במשך תקופת הביטוח, גם אם התביעה בגינם הוגשה לאחר שתקופת הביטוח כבר הסתיימה. הפוליסה משפה את המבוטח עד גובה גבול אחריות המבטח הקבוע בפוליסה.

החבות המכוסה על פי פוליסה זו היא מכוח פקודת הנזיקין. כלומר, החבות המבוטחת הינה בשל נזקי גוף בלבד. כמו כן, חברת הביטוח משפה את המבוטח בגין אחריותו כלפי העובד ולא משפה את הנזק שנגרם לעובד עצמו. לכן ניתן לרכוש את הפוליסה ככיסוי נוסף במסגרת פוליסות אחרות (ביטוח עסק ועוד), וניתן לרכוש אותה כפוליסה עצמאית, הכל על פי צרכי ואופי העסק.

קיימים הבדלים ניכרים בין תוכניות הביטוח וחברות הביטוח השונות לגבי פוליסות עסק ככלל וביטוח חבות מעבידים בפרט. אנו במינה איטלסון נבחן את האפשרויות העומדות בפניך ונעזור לך לבחור בפוליסה המתאימה ביותר לצרכיך.

 

 

 

מינה איטלסון ושות'- סוכנות לביטוח ותיקה אשר נוסדה בשנת 1968.

לקוחותינו נהנים ממחירי ביטוח אטרקטיביים ומיחס אישי מקצועי ואמין.

תן למומחי הביטוח שלנו להעניק לך שירות איכותי ללא פשרות וליווי לאורך כל הדרך ובייחוד ברגע שבו תזדקק לנו.

לפגישת ייעוץ ללא התחייבות התקשר עכשיו ל- 03-6295123, שלח אלינו דוא"ל או מלא את הטופס הבא:

 

*כל האמור באתר הינו בכפיפות לתנאי הפוליסה שתונפק ע"י החברות המבטחות על תנאיהן. בכל מקרה של סתירה בין האמור לעיל ובין תנאי הפוליסה, יגברו תנאי הפוליסה. התנאים המלאים והמחייבים הינם כפי שמופיעים בפוליסה המקורית.