פייסבוק    צור קשר      03-6295123

 

חיות מחמד

ביטוח חיות מחמד

חיות המחמד שלנו הן חלק בלתי נפרד ממשפחתנו, אולם עבורם אין ביטוח רפואי מאחר והרפואה הווטרינרית בארץ אינה מסובסדת ומתנהלת כשוק פרטי. כל ניתוח פשוט עלול לעלות ביוקר, כאשר למשל טיפול חירום אצל הווטרינר יכול להגיע בקלות לאלף ש"ח. פוליסת ביטוח חיות מחמד מכסה הוצאות רפואיות כגון בדיקות, טיפולים, ניתוחים, תרופות לבעל החיים או אשפוזים כתוצאה מתאונות או מחלות.
בנוסף מעניק הביטוח כיסוי כנגד נזקים אשר עלולים להיגרם על ידי חיית המחמד לצד שלישי (לדוגמא שריטת חתול או נשיכת כלב). מידי שנה ננשכים עשרות אלפי איש בישראל על ידי כלבים. על פי פקודת הנזיקין, החוק קובע כי בעל הכלב מחויב בתשלום פיצוי במקרה של נשיכה, בין אם הבעלים התרשל בנקיטת אמצעי זהירות או לא (למשל מחסום פה). במקרה של נשיכה, די להוכיח כי נגרם נזק גוף כתוצאה מתקיפת הכלב. בהרבה מקרים הנשיכה גורמת לנזקי גוף קשים והנפגע נאלץ לפנות לבתי המשפט בתביעות לפיצויים, דבר אשר עלול לעלות לבעל הכלב במאות אלפי שקלים.


עיקרי פוליסת ביטוח חיות מחמד:

• החזר הוצאות בגין טיפולים רפואיים, ניתוחים, בדיקות מעבדה, אשפוז ובדיקות בעקבות מחלה או תאונה בה הייתה מעורבת חיית המחמד.
• החזר הוצאות בגין תרופות שניתנו לחיית המחמד בהוראת הוטרינר המטפל, במקרה של מחלה או תאונה.
• אחריות כלפי צד שלישי, כיסוי במקרה של היזק גופני/ מחלה/מוות, ליקוי נפשי או נזק לרכוש שחיית המחמד גרמה לצד שלישי (כל אדם אשר אינו מבאי ביתו הקבועים של המבוטח).
• תשלום שיפוי לבעל חיית המחמד במקרה של מוות חיית המחמד עקב תאונה.


למי מתאימה הפוליסה?

הפוליסה מיועדת עבור בעלי כלבים, חתולים, סוסים וחיות מחמד אחרות. ניתן לבטח חיות אשר בתחילת יום הביטוח היה גילן לפחות 4 חודשים ולא יותר משמונה שנים ובמצב בריאותי תקין.

מינה איטלסון, סוכנות לביטוח בע"מ בעלת ניסיון רב בביטוחי חיות מחמד ובעלי חיים בישראל, ואנו נשמח לעמוד לרשותך החל מייעוץ על הפוליסה וסייגיה וכלה ברגע האמת כאשר תזדקק חלילה להפעלת הביטוח.

 

 

מינה איטלסון ושות'- סוכנות לביטוח ותיקה אשר נוסדה בשנת 1968.

לקוחותינו נהנים ממחירי ביטוח אטרקטיביים ומיחס אישי מקצועי ואמין.

תן למומחי הביטוח שלנו להעניק לך שירות איכותי ללא פשרות וליווי לאורך כל הדרך ובייחוד ברגע שבו תזדקק לנו.

לפגישת ייעוץ ללא התחייבות התקשר עכשיו ל- 03-6295123, שלח אלינו דוא"ל או מלא את הטופס הבא:

 

*כל האמור באתר הינו בכפיפות לתנאי הפוליסה שתונפק ע"י החברות המבטחות על תנאיהן. בכל מקרה של סתירה בין האמור לעיל ובין תנאי הפוליסה, יגברו תנאי הפוליסה. התנאים המלאים והמחייבים הינם כפי שמופיעים בפוליסה המקורית.