פייסבוק    צור קשר      03-6295123

 

מאמנים

ביטוח אחריות מקצועית למאמנים אישיים (קואצ'ינג)

בשנים האחרונות, האימון האישי והעסקי הפך לכלי פופולארי לפיתוח מודעות, הגשמת יעדים והצלחה. במקביל לריבוי העוסקים בתחום והביקוש הגובר לאימון מצד האוכלוסייה בישראל חלה עליה משמעותית בתביעות המוגשות כנגד המאמנים הפרטיים על רשלנות מקצועית או טעות שנעשתה בתום לב. כמאמן אישי או עסקי הנך חשוף לסיכונים רבים, כגון מצבים בהם מתאמנים נפגעים פיסית או נפשית מהאימון האישי, ממגוון סיבות. ביטוח מקצועי למאמנים אישיים מכסה אותך במקרים של תביעות כאלו.

ביטוח מקצועי למאמן אישי

רכישת פוליסת ביטוח אחריות מקצועית למאמנים מספקת הגנה מפני תביעות שיוגשו נגדך בטענה שהתרשלת בעבודתך. הפוליסה מכסה כל תביעה הנוגעת לתחום עבודתך, כמו גם מעניקה לך כיסוי רטרואקטיבי עבור מקרה ביטוחי או תביעה אשר התרחשה לפני תקופת הביטוח (על פי המצוין בפוליסה). ניתן להרחיב את הפוליסה כך שתכסה אובדן מסמכים, דיבה והשמצה, ביטוח צד ג' ועוד.

למי מתאים הביטוח?

ביטוח אחריות מקצועית למאמנים מיועד לכל סוגי המאמנים: מאמנים אישיים, מאמנים עסקיים, מאמנים בקבוצה ובארגונים.

אנו במינה איטלסון נדאג להתאים עבורך פוליסת ביטוח מקצועית למאמנים ייעודית כפי שנוצרה עפ"י סטנדרטים שקבעה לשכת המאמנים בישראל, בנוסף נוכל לתפור לך פוליסה על פי אופי העבודה שלך כמאמן אישי, על מנת שתוכל לקבל כיסוי ביטוחי מושלם אם יעלה הצורך.

 

 

מינה איטלסון ושות'- סוכנות לביטוח ותיקה אשר נוסדה בשנת 1968.

לקוחותינו נהנים ממחירי ביטוח אטרקטיביים ומיחס אישי מקצועי ואמין.

תן למומחי הביטוח שלנו להעניק לך שירות איכותי ללא פשרות וליווי לאורך כל הדרך ובייחוד ברגע שבו תזדקק לנו.

לפגישת ייעוץ ללא התחייבות התקשר עכשיו ל- 03-6295123, שלח אלינו דוא"ל או מלא את הטופס הבא:

 

*כל האמור באתר הינו בכפיפות לתנאי הפוליסה שתונפק ע"י החברות המבטחות על תנאיהן. בכל מקרה של סתירה בין האמור לעיל ובין תנאי הפוליסה, יגברו תנאי הפוליסה. התנאים המלאים והמחייבים הינם כפי שמופיעים בפוליסה המקורית.