פייסבוק    צור קשר      03-6295123

 

מאמני כושר

ביטוח אחריות מקצועית למאמני כושר

פעילות גופנית וספורט הם חלק בלתי נפרד מתרבות הפנאי בישראל. בשנים האחרונות אנו עדים לעלייה מתמדת במספר המתאמנים ובמספר מכוני הכושר הנפתחים חדשות לבקרים, כאשר במקביל עולה גם מספר הנפגעים. ידוע שתאונות אימונים בישראל הן שכיחות למדי ונגרמות מסיבות רבות כמו ביצוע שגוי של תרגילים, מכשור שאינו בטיחותי, מעידות ועוד.
כמאמן כושר או מדריך ספורט הנך חשוף לסיכונים רבים הנגרמים מהפעילות הספורטיבית כגון היזק גופני, מוות, מחלה, פגיעה או ליקוי גופני, נפשי או שכלי. ביטוח מקצועי למאמני כושר כולל מגוון כיסויים ביטוחים המכסים אותך מפני תביעות ונזקים אשר בוצעו כתוצאה מרשלנות מקצועית מצדך או בתום לב.


ביטוח מקצועי למאמנים

כיום, ישנה מודעות גוברת לצרכנות נבונה ולכן אנו עדים לריבוי תביעות בכלל, וכנגד מאמנים בפרט. כמאמן כושר עליך להכין את עצמך לכל תרחיש ולבטח את עצמך בביטוח אחריות מקצועית שיגן עליך בגין נזק גוף או רכוש הנגרם כתוצאה מהפרת חובתך המקצועית. הפוליסה תעניק לך הגנה משפטית וליווי מקצועי במקרה של תביעה ממתאמן או לקוח שלך תוך שמירה על המוניטין שרכשת.


למי מתאים הביטוח?

ביטוח אחריות מקצועית למאמני כושר מיועד לכל אדם העובד כמאמן או מדריך כושר בכל תחומי הספורט השונים: אומנויות לחימה, מדריך חדר כושר, מאמן אישי, מורה ליוגה, מדריכי תנועה ומחול, מאמני כדורגל, כדורסל, טניס, שחייה, טאי צ'י, פילאטיס, פלדנקרייז ועוד. כמו כן ביטוח אחריות מקצועית מתאים במיוחד לעוסקים בספורט האתגרי בשל ריבוי הפציעות והסכנות הכרוכות בו, כגון מדריכי סנפלינג, מדריכי צניחה, באנג'י, שייט, רפטינג, סקייט בורד, רולר בליידס, אופנוע ים, גלישת גלים, גלישת רוח, סקי מים, טיפוס קירות, מצנח גלישה, צלילה ועוד.

אנחנו במינה איטלסון סוכנות לביטוח מנוסים בכל סוגי הביטוחים המקצועיים ונעמיד לרשותך את פוליסת הביטוח למאמנים הטובה והמשתלמת ביותר עבורך, לפי תחום עיסוקך הספציפי.

 

 

מינה איטלסון ושות'- סוכנות לביטוח ותיקה אשר נוסדה בשנת 1968.

לקוחותינו נהנים ממחירי ביטוח אטרקטיביים ומיחס אישי מקצועי ואמין.

תן למומחי הביטוח שלנו להעניק לך שירות איכותי ללא פשרות וליווי לאורך כל הדרך ובייחוד ברגע שבו תזדקק לנו.

לפגישת ייעוץ ללא התחייבות התקשר עכשיו ל- 03-6295123, שלח אלינו דוא"ל או מלא את הטופס הבא:

 

*כל האמור באתר הינו בכפיפות לתנאי הפוליסה שתונפק ע"י החברות המבטחות על תנאיהן. בכל מקרה של סתירה בין האמור לעיל ובין תנאי הפוליסה, יגברו תנאי הפוליסה. התנאים המלאים והמחייבים הינם כפי שמופיעים בפוליסה המקורית.