פייסבוק    צור קשר      03-6295123

 

מורה לריקוד

ביטוח אחריות מקצועית למורה לריקוד

מחול, בין אם מקצועי או חובבני, חושף את העוסק בו לסיכונים רבים, הן בשל המרכיב התנועתי ובין בשל ההיבט המנטלי המהווה חלק ניכר באימונים בתחום זה. כמורה לריקוד או לפעילות גופנית הנך חשוף לסיכונים רבים הנגרמים מהפעילות הספורטיבית כגון היזק גופני, מחלה, פגיעה או ליקוי גופני, נפשי או שכלי ואף מוות.  לכן מומלץ לך, המורה לריקוד, לבטח את עצמך מבעוד מועד בפוליסת ביטוח מקצועית ייעודית.


ביטוח מקצועי למורה לריקוד

ביטוח אחריות מקצועית ייעודי למורים לריקוד ולתנועה מגן עליך המורה מפני תביעות על נזק שנגרם לצד ג' כתוצאה מרשלנות מקצועית, הפרת חובה מקצועית, מחדל או השמטה (טיפול חסר) שנגרמו בתום לב במסגרת המקצוע.
מורים לפעילות גופנית חשופים לתביעות מטופלים הן בשל סוג עבודתם והן בשל העלייה הגוברת בהגשת תביעות בקרב הצרכנים בישראל.
ביטוח אחריות מקצועית הינו חוזה שיפוי הנועד להגן על מורים לריקוד, לתנועה ולפעילות גופנית ומעניק פיצוי כספי בגין נזק פיננסי שנגרם לצד ג' בגין רשלנות מקצועית המטיל חבות חוקית של המבוטח כלפי צד שלישי.

אנו במינה איטלסון נדאג להתאים לך ביטוח מקצועי לפי אופי עבודתך. כחברה הפעילה מאז שנת 1968, אנו מומחים בביטוחי אחריות מקצועית. נסיוננו הרב כמו גם הבנתנו העמוקה של סיכוני המבוטח, מקנים לנו את הכלים ליצור עבורך כיסוי ביטוחי מקיף, מותאם אישית ועם זאת במחיר הוגן ביותר.

 

 

 

מינה איטלסון ושות'- סוכנות לביטוח ותיקה אשר נוסדה בשנת 1968.

לקוחותינו נהנים ממחירי ביטוח אטרקטיביים ומיחס אישי מקצועי ואמין.

תן למומחי הביטוח שלנו להעניק לך שירות איכותי ללא פשרות וליווי לאורך כל הדרך ובייחוד ברגע שבו תזדקק לנו.

לפגישת ייעוץ ללא התחייבות התקשר עכשיו ל- 03-6295123, שלח אלינו דוא"ל או מלא את הטופס הבא:

 

*כל האמור באתר הינו בכפיפות לתנאי הפוליסה שתונפק ע"י החברות המבטחות על תנאיהן. בכל מקרה של סתירה בין האמור לעיל ובין תנאי הפוליסה, יגברו תנאי הפוליסה. התנאים המלאים והמחייבים הינם כפי שמופיעים בפוליסה המקורית.