פייסבוק    צור קשר      03-6295123

 

נזקי מים

ביטוח נזקי מים

ישנם גורמים רבים העלולים לגרום לנזקים לנכס הנובעים מנזקי מים, כגון תקלות בצנרת או פגעי טבע ושיטפונות. הפעלת ביטוח נזקי מים היא הנפוצה ביותר בתביעות לחברות הביטוח.
ביטוח דירה סטנדרטי מכסה נזק שמקורו בצנרת הדירה בלבד. כך שבמקרה שהצנרת של השכן התפוצצה והמים התפשטו וגרמו נזקים לדירתך אינך מכוסה בביטוח הסטנדרטי, כלומר, אין לך כיסוי לנזקים שמקורם בדירות אחרות בבניין. יתר על כן, ביטוח דירה סטנדרטי אינו נותן כיסוי לבלאי למקור הנזק ותשלום על עלות המים שדלפו, במידה ודליפת המים התרחשה בצנרת שבביתך.
נזקי צנרת הם נפוצים למידי וניתן לראות בבירור סימנים בדירה המעידים על נזקים אלו כגון כתמי רטיבות, קילופים, נפיחות וסימני עובש על הקירות, כמו גם סימנים נסתרים העלולים להעיד על דליפה בצנרת, כגון חשבון מים גבוה או קושי בקירור הבית בקיץ או חימום בחורף. מכיוון שאלו תקלות נפוצות למידי, נוספה ההרחבה לסיכוני מים ונוזלים אחרים בביטוח מבנה התכולה.


ביטוח נזקי מים במסגרת ביטוח הדירה

הרחבה לעניין סיכוני מים ונוזלים אחרים היא תוספת חשובה במסגרת ביטוח מבנה וביטוח תכולה, פוליסה כזו מכסה גם כל נזק שייגרם לתכולת הנכס כתוצאה מנזקי מים שונים שמפורטים לרוב בפוליסה ותכלול אבדן ונזק שנגרמו לדירה או לתכולה, כתוצאה מהימלטות או דליפה של מים, נפט, סולר או כל נוזל אחר מתוך מתקני האינסטלציה וההסקה של הדירה, לרבות התבקעות או עליה על גדותיהם של דוודים וצנרת.

קיימים 2 מסלולי כיסוי של ביטוח נזקי מים בביטוח דירה המוגדרים בפוליסה, ביניהם תוכל לבחור אחת מהאפשרויות:
1. תיקון מטעם חברת הביטוח: על פי אפשרות זו יבוצע התיקון ע"י בעל מקצוע שתבחר חברת הביטוח. במידה וארע נזק, חברת הביטוח שולחת בעל מקצוע מטעמה, והתיקון כמובן יבוצע על חשבונה. בחירה באפשרות זו בפוליסה כוללת תשלום השתתפות עצמית שיעביר המבוטח ישירות לידי בעל המקצוע.
2. תיקון פרטי: המבוטח רשאי לבחור את בעל המקצוע שיתקן את נזק מים למבנה הדירה. בבחירה באפשרות זו ישלם המבוטח את עלות התיקון לבעל המקצוע וחברת הביטוח, עפ"י הערכת שמאי שתעשה לפני ביצוע התיקון, תחזיר שיפוי כספי מלא למבוטח בניכוי סכום ההשתתפות העצמית המוסכם.

במידה וקיים גם ביטוח לנזקי צד שלישי הוא מכסה את הנזק הן של המבנה והן של התכולה שנגרם לשכנים, וכך משחרר אותך מתשלום עלות התיקונים.

יתרונות נזקי מים לדירה באמצעות מינה איטלסון בע"מ

בבואך לבחור פוליסה לביטוח הדירה כנגד נזקי מים ונוזלים אחרים המומחים של מינה איטלסון בע"מ עומדים לרשותך לסייע לך למצוא את הכיסוי הביטוחי הנכון לצרכיך.
 

 

 

מינה איטלסון ושות'- סוכנות לביטוח ותיקה אשר נוסדה בשנת 1968.

לקוחותינו נהנים ממחירי ביטוח אטרקטיביים ומיחס אישי מקצועי ואמין.

תן למומחי הביטוח שלנו להעניק לך שירות איכותי ללא פשרות וליווי לאורך כל הדרך ובייחוד ברגע שבו תזדקק לנו.

לפגישת ייעוץ ללא התחייבות התקשר עכשיו ל- 03-6295123, שלח אלינו דוא"ל או מלא את הטופס הבא:

 

*כל האמור באתר הינו בכפיפות לתנאי הפוליסה שתונפק ע"י החברות המבטחות על תנאיהן. בכל מקרה של סתירה בין האמור לעיל ובין תנאי הפוליסה, יגברו תנאי הפוליסה. התנאים המלאים והמחייבים הינם כפי שמופיעים בפוליסה המקורית.