פייסבוק    צור קשר      03-6295123

 

נסיעות לחו"ל

ביטוח נסיעות לחו"ל

פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל הינה פוליסה מודולרית אשר לה מגוון הרחבות כך שהיא ניתנת להתאמה אישית לפי מצבו הרפואי של המבוטח ולפי אופי, מטרת ויעד הנסיעה. הפוליסה מעניקה כיסוי נרחב במקרים של נזק לגוף ולרכוש. לפני טיסה לחו"ל, חשוב לוודא כי יש בידיך ביטוח נסיעות לחו"ל המאפשר לך לטוס בראש שקט.
הפוליסה מיועדת לכל אדם היוצא את גבולות המדינה, לנסיעת עסקים קצרה, לטיול אקסטרים ארוך, חופשה או ביקור משפחתי. עלות ביטוח נסיעות לחו"ל הינה זולה ומאפשרת לך בעבור דולר וקצת ליום ליהנות מביטוח בזמן הנסיעה.


הפוליסה מגנה עליך במקרים הבאים:

כיסוי רפואי במקרה של מחלה או תאונה
הביטוח הרפואי הכלול בביטוח הנסיעות מכסה הוצאות טיפול ואשפוז, רכישת תרופות, בדיקות וצילומי רנטגן, פינוי במטוס לארץ, טיפולי חירום בשיניים וחילוץ ופינוי לבית חולים במקרה של תאונה או מחלה.
כיסוי בגין אובדן או נזק למטען האישי הנלווה (כבודה)
תשלום פיצוי במקרה של נזק, אובדן או גניבת המטען של הנוסעים לחו"ל. הכיסוי כולל שחזור מסמכים כגון דרכון, כרטיס טיסה וכו', כיסוי למטען כגון מצלמת וידאו, מחשב נייד, טלפון וכו' ואיחור בהגעת המטען. הביטוח מופעל החל מהיציאה לשדה התעופה ועד החזרה הביתה.
כיסויים נוספים והרחבות
קיימים מספר כיסויים נוספים, ובהם כיסוי במקרה של ביטול או קיצור נסיעה, כיסוי הוצאות איתור וחילוץ והטסת גופה במקרה של מות המבוטח, כיסוי לספורט אתגרי (רפטינג, טיפוס הרים, צלילה וכדומה), כיסוי לחילוץ והטסה רפואית. בנוסף ניתן לרכוש חבות כלפי צד שלישי עבור נזק גוף ורכוש אשר אירעו לצד שלישי במהלך טיול.


רכישת פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל

ביטוח נסיעות לחו"ל מורכב ממספר פרמטרים ומכסה מגוון רחב של אירועים העלולים להתרחש לנוסע לחו"ל. ישנם ביטוחים ייחודיים המותאמים לצעירים, לאנשי עסקים, לנוסעים לטיול של ספורט אתגרי, לנשים בהריון או לאנשים עם בעיה בריאותית מסוימת. אנו נתאים לך את הפוליסה המשתלמת ביותר עבורך הן מבחינת הכיסוי המושלם לפי מצבך ואופי נסיעתך והן מבחינת העלות.

 

 

 

מינה איטלסון ושות'- סוכנות לביטוח ותיקה אשר נוסדה בשנת 1968.

לקוחותינו נהנים ממחירי ביטוח אטרקטיביים ומיחס אישי מקצועי ואמין.

תן למומחי הביטוח שלנו להעניק לך שירות איכותי ללא פשרות וליווי לאורך כל הדרך ובייחוד ברגע שבו תזדקק לנו.

לפגישת ייעוץ ללא התחייבות התקשר עכשיו ל- 03-6295123, שלח אלינו דוא"ל או מלא את הטופס הבא:

 

*כל האמור באתר הינו בכפיפות לתנאי הפוליסה שתונפק ע"י החברות המבטחות על תנאיהן. בכל מקרה של סתירה בין האמור לעיל ובין תנאי הפוליסה, יגברו תנאי הפוליסה. התנאים המלאים והמחייבים הינם כפי שמופיעים בפוליסה המקורית.