פייסבוק    צור קשר      03-6295123

 

רעידת אדמה

ביטוח נזקי רעידת אדמה

מה הסיכוי לרעידת אדמה במדינת ישראל ?ובכן, מדינת ישראל יושבת על קו השבר הסורי אפריקני המחבר בין שני לוחות טקטוניים, הלוח של אפריקה והלוח המערבי, עובדה הגורמת לסיכון גבוה לרעידת אדמה, בעיקר באזורים הרגישים. ע"פ הערכות מומחים רעידת אדמה היא רק עניין של זמן, בישראל עתידה להתרחש רעידת אדמה בעוצמה 7 בסולם ריכטר בעשורים הקרובים. זו אגב הסיבה העיקרית שבגללה אישרה הממשלה את תוכנית תמ"א 38 לשיפוץ וחיזוק מבנים קיימים כהגנה מנזקי רעידות אדמה.
רעידת אדמה גורמת לרוב לנזק רב בנפש וברכוש, בהתאם לעוצמת הרעידה ולאיכות הבנייה במקום.  עד שנות ה-80 ביטוח רעידת אדמה היה חלק אינטגראלי וסעיף הכלול בביטוח הדירה, כך שבמסגרת הפוליסה היה כיסוי מלא לרעידות אדמה.
מכיוון שרבים אינם מאמינים שרעידת אדמה תחריב את ביתם וטועים לחשוב כי במקרה של רעידת אדמה תשלם מדינת ישראל את הנזקים, מתברר שרובינו לא מוכנים לשלם את הפרמיה שבהוספת ביטוח לרעידת אדמה. לפיכך הוחלט כי ביטוח זה לא יהיה מרכיב חובה בפוליסה והמבוטח יבחר האם הוא מעוניין לבטל את סעיף רעידות האדמה בחתימתו על נספח נפרד לטופס ההצעה.


ביטוח רעידת אדמה לבית או לעסק

ביטוח רעידת אדמה מכוסה בביטוח מבנה הדירה  עבור אנשים פרטיים ובביטוח רכוש ואובדן רווחים עבור עסקים. מהות הביטוח הינה להגן עליך המבוטח במקרה של רעידת אדמה ולעזור לך להתמודד עם נזקים כבדים שלא תוכל לעמוד בהם בעצמך. לפיכך, אנו ממליצים לרכוש פוליסת ביטוח עם כיסוי לנזקים כתוצאה מרעידות אדמה.
במרבית הפוליסות נדרש תשלום השתתפות עצמית בשיעור של בין 2% ל10% מסכום הביטוח. במקרה של תביעה, הפיצוי שתקבל מחברת הביטוח כולל את עלות הבניה של הדירה בלבד ללא ערך הקרקע מכיוון שזו נותרת גם לאחר רעידת האדמה ולכן הפיצוי שתקבל יהיה נמוך משווי הדירה. על מנת לקבל פיצוי שווה ערך לשווי הדירה, עליך לבקש להוסיף לפוליסה הרחבה לביטוח ערך הקרקע ואז תקבל מחברת הביטוח פיצוי בשווי הדירה כולל ערך הקרקע.


יתרונות ביטוח רעידת אדמה באמצעות מינה איטלסון בע"מ

בתוך שלל הפוליסות השונות המוצעות לך לכיסוי ביטוחי של ביתך, צוות המומחים של מינה איטלסון בע"מ ישמחו לעזור לך למצוא את התכנית הנכונה ביותר עבור ביתך ורכושך, ויעמדו לרשותך בכל עת.

 

 

מינה איטלסון ושות'- סוכנות לביטוח ותיקה אשר נוסדה בשנת 1968.

לקוחותינו נהנים ממחירי ביטוח אטרקטיביים ומיחס אישי מקצועי ואמין.

תן למומחי הביטוח שלנו להעניק לך שירות איכותי ללא פשרות וליווי לאורך כל הדרך ובייחוד ברגע שבו תזדקק לנו.

לפגישת ייעוץ ללא התחייבות התקשר עכשיו ל- 03-6295123, שלח אלינו דוא"ל או מלא את הטופס הבא:

 

*כל האמור באתר הינו בכפיפות לתנאי הפוליסה שתונפק ע"י החברות המבטחות על תנאיהן. בכל מקרה של סתירה בין האמור לעיל ובין תנאי הפוליסה, יגברו תנאי הפוליסה. התנאים המלאים והמחייבים הינם כפי שמופיעים בפוליסה המקורית.