פייסבוק    צור קשר      03-6295123

 

רפואה אלטרנטיבית

ביטוח אחריות מקצועית לרפואה אלטרנטיבית

רפואה אלטרנטיבית הינו כינוי למגוון רחב מאד של טיפולים המאופיינים בכך שהם אינם מגובים במחקר מדעי. כיום נהוג לכנות תחום זה בשם "רפואה משלימה", אשר הולכת ומשתלבת ברפואה הקונבנציונלית. הדברים נכונים הן בתחום הטיפולים האלטרנטיביים הפרטיים והן בקופות החולים עצמן, שמעניקות במסגרת השירותים שהן מציעות גם טיפולים אלטרנטיביים.


ביטוח מקצועי למטפל ברפואה אלטרנטיבית

כמטפל ברפואה האלטרנטיבית הנך חשוף לתביעות אשר עלולות לסכן את עתידך המקצועי ולכן מוטלת עליך האחריות המקצועית כנותן שירותים לבטח את עצמך בטיפול בתביעה, ליווי בעת משבר תקשורתי ופגיעה במוניטין, ליווי עורכי דין ועוד. ללא ביטוח המגן מפני תביעות בתחום האחריות המקצועית, אתה עלול למצוא את עצמך מוציא כספים רבים שעלולים למוטט אותך, לבזבז זמן מיותר ולפגוע במונטין שצברת עם השנים.

בעיני אנשים רבים רפואה משלימה מזוהה עם הטבעי ונחשבת כבלתי מסוכנת . לרפואה משלימה עלולים להיות הן סיכונים ישירים כגון סכנת הרעלות ותופעות לוואי של צמחי מרפא או נזקים גופניים חמורים. בנוסף, בארץ רפואה משלימה אינה נלמדת באקדמיה ולא ניתן לקבל בה תואר אקדמי. ישנם רבים העוסקים בתחום זה ללא לימודים כלל, ולכן בשנים האחרונות, עם עליית הביקוש לטיפולים אלטרנטיביים ועם עליית מספר המטפלים כך גם עלה משמעותית מספר התביעות המוגשות מהמטופלים כנגד מטפלים על רשלנות רפואית.

הביטוח מכסה היפר חובה מקצועית שנעשה בתום לב, אשר מקורו ברשלנות, מחדל או טעות של המבוטח, במסגרת מקצועו או משלוח ידו כמרפא אלטרנטיבי, אשר גרמו לצד שלישי מוות, היזק גופני, פגיעה או ליקוי נפשי או שכלי. הפוליסה יכולה לכלול מספר מטפלים או את עובדי המרפאה. ניתן להרחיב את הפוליסה לסדנאות או קבוצות, לשימוש במכשירים ולהוסיף כיסוי צד ג'.
 

למי הביטוח מיועד?

ביטוח אחריות מקצועית לרפואה אלטרנטיבית מתאים לכל העוסקים במקצועות הרפואה האלטרנטיבית וביניהם: רפואה סינית, עיסוי, רפלקסולוגיה, כירופרקטיקה, הומיאופתיה, ארומתרפיה, נטורופתיה, שיאצו, טווינה, פרחי באך, רייקי, הילינג, רפלקסולוגיה, דיקור, אוסטיאופתיה, טיפול בשיטת אבי גרינברג, ביו אנרגיה, ביו פידבק, קינסיולוגיה, אירידיולוגיה, ארומתרפיה, יוגה, מדיטציה, טיפול בדרמה, מוסיקה וצבע, איזון הגוף, תזונה נכונה, פלדנקרייז, טיפול בטכניקת אלכסנדר, הידרותרפיה ועוד.

אנו במינה איטלסון סוכנות לביטוח נתאים את ביטוח האחריות המקצועית לפי עיסוקך הספציפי כמטופל ברפואה המשלימה, וניתן לך כיסוי מנצח במקרה של תביעות מסוג זה.

 

 

 

מינה איטלסון ושות'- סוכנות לביטוח ותיקה אשר נוסדה בשנת 1968.

לקוחותינו נהנים ממחירי ביטוח אטרקטיביים ומיחס אישי מקצועי ואמין.

תן למומחי הביטוח שלנו להעניק לך שירות איכותי ללא פשרות וליווי לאורך כל הדרך ובייחוד ברגע שבו תזדקק לנו.

לפגישת ייעוץ ללא התחייבות התקשר עכשיו ל- 03-6295123, שלח אלינו דוא"ל או מלא את הטופס הבא:

 

*כל האמור באתר הינו בכפיפות לתנאי הפוליסה שתונפק ע"י החברות המבטחות על תנאיהן. בכל מקרה של סתירה בין האמור לעיל ובין תנאי הפוליסה, יגברו תנאי הפוליסה. התנאים המלאים והמחייבים הינם כפי שמופיעים בפוליסה המקורית.