פייסבוק    צור קשר      03-6295123

 

שמאי מקרקעין

ביטוח אחריות מקצועית לשמאי מקרקעין

מקצוע שמאות המקרקעין הנו מקצוע חופשי העוסק בהערכות שווי נדל"ן למטרת מכירה, קניה, פירוק שותפות, כינוס נכסים, מיסוי מקרקעין, פיצוי וכדומה.
על שמאי המקרקעין חלים כללי אתיקה מחמירים הנוגעים לתחום של ניגוד אינטרסים, גילוי חוסר אחריות או רשלנות במילוי תפקידו כשמאי מקרקעין. אולם, מכיוון ששמאות מקרקעין אינה מדע מדויק אלא מבוססת על הערכה, עלולות להיווצר טעויות רבות והדרך לתביעת רשלנות קצרה. זו הסיבה לכך שמרבית השמאים דואגים לבטח עצמם מבעוד מועד בביטוח אחריות מקצועית לשמאי מקרקעין.


ביטוח מקצועי לשמאי מקרקעין

הביטוח מכסה היפר חובה מקצועית שנעשה בתום לב, אשר מקורו ברשלנות, מחדל או טעות של המבוטח, במסגרת מקצועו כשמאי מקרקעין.
במקרה של תביעה יקבל המבוטח פיצוי ותשלום עד לגובה גבול האחריות שנרכש בפוליסה ובנוסף, מכסה הוצאות משפטיות הדרושות לצורך הגנה במקרה של תביעה.
אנו במינה איטלסון מתמחים בביטוחי האחריות המקצועית ככלל, ובביטוח מקצועי לשמאים בפרט. כסוכנות הפעילה בשוק הביטוח משנת 1968, צברנו ניסיון רב בתחום זה, ויחד עם ערכי האמינות, היציבות והמגע ובשילוב עם היכרות מעמיקה של שוק הביטוח על כל מרכיביו, יש באפשרותנו להתאים אישית את הביטוח לצרכיו הייחודיים של כל לקוח.

 

 

מינה איטלסון ושות'- סוכנות לביטוח ותיקה אשר נוסדה בשנת 1968.

לקוחותינו נהנים ממחירי ביטוח אטרקטיביים ומיחס אישי מקצועי ואמין.

תן למומחי הביטוח שלנו להעניק לך שירות איכותי ללא פשרות וליווי לאורך כל הדרך ובייחוד ברגע שבו תזדקק לנו.

לפגישת ייעוץ ללא התחייבות התקשר עכשיו ל- 03-6295123, שלח אלינו דוא"ל או מלא את הטופס הבא:

 

*כל האמור באתר הינו בכפיפות לתנאי הפוליסה שתונפק ע"י החברות המבטחות על תנאיהן. בכל מקרה של סתירה בין האמור לעיל ובין תנאי הפוליסה, יגברו תנאי הפוליסה. התנאים המלאים והמחייבים הינם כפי שמופיעים בפוליסה המקורית.