פייסבוק    צור קשר      03-6295123

 

תאונות אישיות

ביטוח תאונות אישיות

פוליסת ביטוח תאונות אישיות הנה פוליסת ביטוח המכסה את המבוטח ומפצה אותו כספית (פיצוי קבוע מראש) במקרה של תאונה שבעקבותיה נגרמו נכות, אשפוז, שברים, כוויות אובדן כושר עבודה זמני או מוות. במידה ותיקלע לתאונה עלולות להיות הוצאות כספיות בלתי צפויות אשר יפגעו בכלכלת המשפחה שלך בד בבד עם ההתמודדות עם החלמה פיסית ארוכה. ביטוח תאונות אישיות יסייע לך להתמודד עם הקשיים וההוצאות. באופן כללי ניתן להגדיר את המושג תאונה כאירוע פתאומי ובלתי צפוי מראש, אשר הינו חיצוני לנפגע ואשר גרם למבוטח לנזק גוף. ישנן תאונות רבות העלולות להתרחש במפתיע כגון: נפילה בבית או בעבודה, תאונת דרכים ועוד. ניתן לקבוע סכומי ביטוח למקרה של חלילה מוות , נכות קבועה או זמנית.

הפיצוי שמתקבל בביטוח תאונות אישיות

הפוליסה לביטוח תאונות אישיות הינה פוליסת פיצוי כלומר, המבוטח יהיה זכאי, במקרה של תאונה, לפיצוי כספי ידוע מראש, בהתאם לסוג הפציעה ולרמת הכיסוי. הכיסוי כולל נזקי גוף שנגרמו למבוטח בעקבות רוב סוגי התאונות, בכל שעה ובכל מקום בעולם. ישנם מקרים חריגים המצויינים בפוליסה שלגביהם לא יחול הכיסוי. בעת עריכת הפוליסה קובע המבוטח את סכום הפיצוי שיקבלו המוטבים שלו במצב של מוות מתאונה. פיצוי במקרה נכות – סכום הפיצוי נקבע עפ"י אחוזי נכותו של המבוטח, כלומר במקרה של נכות מלאה יפוצה המבוטח במלוא סכום התגמולים למקרה נכות שנקבע בתנאי הפוליסה. פיצוי עבור אי כושר זמני – נועד לפצות את המבוטח עבור אי כושר עבודה בעקבות תאונה. הפיצוי ישולם עפ"י תחשיב שבועי, כל עוד נמשכת תקופת אי הכושר, אך לא יותר משנתיים. הפיצוי משולם ישירות למבוטח, תוך 30 ימי עבודה. הפיצוי משולם בנוסף, וללא תלות וקשר לתשלומי ביטוח אחרים (פוליסה אחרת, ביטוח לאומי וכו').

למי מיועדת פוליסת ביטוח תאונות אישיות?

תאונות עלולות לקרות לכל אחד, בכל זמן ובכל מקום ולרוב הן אינן צפויות, לכן ביטוח תאונות אישיות מתאים לכל אדם ובכל גיל. במקרה של תאונה, ביטוח תאונות אישיות יספק סיוע כספי ורשת ביטוח אפקטיבית על מנת לשמור על עצמאותה הכלכלית ועל רמת החיים של המבוטח טרם התאונה. קיימים הבדלים ניכרים בין הפוליסות לתאונות אישיות המוצעות לכם על-ידי חברות הביטוח, וכל אדם הינו שונה מרעהו, כך שאם את רקדנית תוכלי לבטח את רגלייך ואם אתה פסנתרן תוכל לבטח את אצבעותיך. אנחנו במינה איטלסון נבדוק ונמצא לך את הפוליסה המתאימה ביותר במחיר האופטימלי בשבילך.

 

 

מינה איטלסון ושות'- סוכנות לביטוח ותיקה אשר נוסדה בשנת 1968.

לקוחותינו נהנים ממחירי ביטוח אטרקטיביים ומיחס אישי מקצועי ואמין.

תן למומחי הביטוח שלנו להעניק לך שירות איכותי ללא פשרות וליווי לאורך כל הדרך ובייחוד ברגע שבו תזדקק לנו.

לפגישת ייעוץ ללא התחייבות התקשר עכשיו ל- 03-6295123, שלח אלינו דוא"ל או מלא את הטופס הבא:

 

*כל האמור באתר הינו בכפיפות לתנאי הפוליסה שתונפק ע"י החברות המבטחות על תנאיהן. בכל מקרה של סתירה בין האמור לעיל ובין תנאי הפוליסה, יגברו תנאי הפוליסה. התנאים המלאים והמחייבים הינם כפי שמופיעים בפוליסה המקורית.