פייסבוק    צור קשר      03-6295123

 

תכולת הדירה

ביטוח תכולת דירה


למה אתה צריך ביטוח תכולה לדירה?

ביטוח תכולה לדירה הוא פוליסה הכוללת כיסוי לכל תכולת דירתך כנגד מגוון רחב של נזקים יקרים וכואבים שעלולים להיגרם לתכולת דירתך. ביטוח מבנה הדירה הינו חובה, אך מעטים מבינים שהוא אינו כולל את תכולה הדירה על כל החפצים הנמצאים בה.
מרבית הרכוש היקר ביותר לנו שוכן בביתנו. אנו מאפסנים בו תכשיטים, מכשירים חשמליים, חפצי אומנות, מחשבים ועוד. במקרה של פריצה, שוד או גניבה הנזק הנפשי כמו גם הכספי מאובדן הרכוש הינו גבוה, ולכן רצוי לבטח את הדירה בביטוח תכולה איכותי המגן עליכם מתרחישים אלו, לפחות ברמה הכספית.
ביטוח תכולה מכסה אותך מפני סכנות נוספות ולצערנו ריאליות במדינתנו, כגון אסונות טבע ופגעי מזג אוויר כתוצאה משרב, שיטפונות או הצפות, סערות, פגיעת ברק או שריפה שהתפרצה מבית השכן והתפשטה לביתנו. שרפות בבית הן תופעה הרבה יותר נפוצה ממה שנהוג לחשוב, והנזק העיקרי שנגרם הוא הנזק לרכוש ביתנו. מאחר ומיטב כספינו מושקע ברכושנו הפרטי רצוי לבטח את הבית בביטוח תכולה ולהסיר דאגה מליבכם.


סעיפים מיוחדים, הרחבות וכיסויים נוספים לפוליסת ביטוח תכולת דירה

ביטוח תכולה לדירה כולל מרכיבים חשובים נוספים כגון כיסויים כלפי צד שלישי ועובדי משק בית (לדוגמה- עוזרת בית וציודה האישי) אשר אינם מוגדרים כ"תכולה" אך יכולים להיכלל תחת ביטוח תכולת הדירה כסעיף מיוחד. 
את פוליסת ביטוח תכולת דירה תוכל להרחיב במידת הצורך. כך לדוגמה אם חלק מביתך משמש כמשרד, הפוליסה הסטנדרטית לא תכסה את ביטוח המשרד ובמקרה כזה מומלץ להוסיף הרחבה אשר תכסה את הרכוש המשרדי. יתר על כן, תוכל לכלול אחריות צד ג' ולקבל פיצויים בגין נזקים אשר ייגרמו לעובדי ולקוחות המשרד.
על מנת להשלים את ההגנה הביטוחית על ביתך תוכל לכלול בפוליסה לביטוח תכולת הדירה גם את ביטוח מבנה הדירה.


ביטוח תכולה לדירה עם מינה- איטלסון בע"מ

מתוך מגוון האפשרויות הקיימות לביטוח תכולת דירה צוות המומחים של מינה איטלסון בע"מ יסייע לך למצוא את פוליסת הביטוח הנכונה ביותר עבורך ועבור הצרכים המיוחדים שלך. אנשי המקצוע שלנו יעמדו לצדך בכל עת, ובייחוד ברגעים הקשים של הגשת תביעה.

 

 

מינה איטלסון ושות'- סוכנות לביטוח ותיקה אשר נוסדה בשנת 1968.

לקוחותינו נהנים ממחירי ביטוח אטרקטיביים ומיחס אישי מקצועי ואמין.

תן למומחי הביטוח שלנו להעניק לך שירות איכותי ללא פשרות וליווי לאורך כל הדרך ובייחוד ברגע שבו תזדקק לנו.

לפגישת ייעוץ ללא התחייבות התקשר עכשיו ל- 03-6295123, שלח אלינו דוא"ל או מלא את הטופס הבא:

 

*כל האמור באתר הינו בכפיפות לתנאי הפוליסה שתונפק ע"י החברות המבטחות על תנאיהן. בכל מקרה של סתירה בין האמור לעיל ובין תנאי הפוליסה, יגברו תנאי הפוליסה. התנאים המלאים והמחייבים הינם כפי שמופיעים בפוליסה המקורית.