פייסבוק    צור קשר      03-6295123

 

קופת גמל

קופת גמל

קופת גמל מתאימה גם לשכירים וגם לעצמאים, בכל שלב בחיים.

קופת גמל אישית הינה חיסכון לטווח ארוך שמטרתו לצבור כספים לתקופת הפרישה. רוב קופות הגמל אינן כוללות ביטוח חיים למקרה פטירה (ריסק) או אובדן כושר עבודה, ההצטרפות לביטוחים אלו נעשית בנפרד.

מדינת ישראל מעודדת שכירים ועצמאיים לחסוך לתקופת הפרישה ומעניקה הטבות מס לחוסכים, עד לתקרה הקבועה בחוק. הטבת מס בקופת גמל נעשית במועד ההפקדה לשכיר ובתום שנה לעצמאי, בהתאם לתנאים הקבועים בחוק.

למה כדאי?

·מקבלים הטבות מס על הפקדות מלבד בקופת גמל להשקעה

·קופת גמל מתאימה למי שמעוניין בתכנית חיסכון לטווח ארוך ללא ביטוח

קופת גמל להשקעה

קופה שניתן למשוך ממנה את הכסף בכל גיל ולא דווקא בגיל פרישה. עד כה, קופות הגמל היו מוגדרות כחסכונות לגיל פרישה, ומשיכה מהן הייתה מחויבת בקנס גדול.  עכשיו, זה משתנה, ניתן למשוף באופן שוטף, ומי שמעוניין להתמיד ולחסוך  בקופת הגמל החדשה עד לגיל פרישה ייהנה משתי הטבות מס: פטור ממס רווח הון  (מס על הרווחים של הקופה = רווחי ההשקעות) ופטור ממס על הקצבה (קצבת פנסיה פטורה ממס).

קופת הגמל להשקעה, נועדה לעודד להגדיל את החיסכון הפנסיוני , אך יחד עם זאת לא להכביד על הציבור ו"לנעול" אותו עם חיסכון עד גיל פרישה. כלומר, שזה יהיה מרצונו החופשי של החוסך. המוצר החדש יהיה תחת הקטגוריה של קופות גמל, לא יהיו בו הטבות בעת ההפקדה, ולא יהיו בו אגרות חוב מיועדות (מבטיחות תשואה).

 

 

מינה איטלסון ושות'- סוכנות לביטוח ותיקה אשר נוסדה בשנת 1968.

לקוחותינו נהנים ממחירי ביטוח אטרקטיביים ומיחס אישי מקצועי ואמין.

תן למומחי הביטוח שלנו להעניק לך שירות איכותי ללא פשרות וליווי לאורך כל הדרך ובייחוד ברגע שבו תזדקק לנו.

לפגישת ייעוץ ללא התחייבות התקשר עכשיו ל- 03-6295123, שלח אלינו דוא"ל או מלא את הטופס הבא:

 

*כל האמור באתר הינו בכפיפות לתנאי הפוליסה שתונפק ע"י החברות המבטחות על תנאיהן. בכל מקרה של סתירה בין האמור לעיל ובין תנאי הפוליסה, יגברו תנאי הפוליסה. התנאים המלאים והמחייבים הינם כפי שמופיעים בפוליסה המקורית.